Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2012, 08:20 PM   #2 (permalink)
toprakateshavasu
Teğmen

toprakateshavasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10
34 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toprakateshavasu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Evlilik Problemlerini Çözmek İçin Öneriler

kayınpeder hasta kayınvalide bu durumdan dolayı psikolojisini bozmuş. psikolojisi bozuk olduğundan ve gelene gidene laf soktuğundan artık kimse gelmez olmuş. biz evlenince babası çok rahatsız olduğundan oldukça yakın bir eve oturduk. şimdi eşim değil ama ben bir türlü huzur bulamıyorum. sabah kayınpederimin telefonu ile güne başlıyoruz. uyumadığımız ve işte olmadığımız her dakika beraber olalım istiyorlar. aslında dertleri beraber yaşamak. eşim babasını kaybedeceğini düşündüğünden babasını üzmemeye kırmamaya çalışıyor. yedi yıldır berabaeriz ve yedi yıldır babası hasta. hemen her işimizin içindelr. önceliğimiz onlar. eşimle başbaşa birşeyler yapmıyoruz. telefonla taciz edip duruyorlar. başka evlerine uğrayan kimse olmadığından tüm negattif enerjilerini bize boşaltıyorlar. eşim bu konudan rahatsız olsam ile başka yolu olmadığını söylüyor. evlendikten sonra antidepresan falan kullanmaya başladım. babası hasta sabredeyim diyorum ama bitmeyecek ki? bu sefer annesi başlayacak. tedaviyii reddeden ruh sağlığı bozuk anne sırf anne olduğundan benim hayatımı kontrol etmeye çalışacak. hani gelecekle ilgili olumlu düşüneyim olumsuz düşünmeyeyim diyorum ama görünen köy kılavuz ister mi? şimdi ben eşimi affetsem yine aynısını yapmaya devam edecek? şimdi anne baba atılmaz satılmaz tabi ki ortada bırakılmaz ama biz ne olacağız? benim hayatımı çalıyorlar, nefes aldırmıyorlarsa ben ne yapayım? konuş diyeekler konuşuyoruz ama bakış açılarımız farklı. evet ne yapayım boşanayım mı yani?
toprakateshavasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla