Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-04-2012, 03:25 PM   #34 (permalink)
Edward_87
Teğmen

Edward_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 21
44 Mesajinıza toplam 131 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Edward_87 will become famous soon enoughEdward_87 will become famous soon enough
Standart Cevap: selocanın günlüğü:))

Sevgili dostum bunu senden duymak çok umut verici çok sevindim ya :) Umarım kabuğunu dahada çok kırarsın ilk başta dinlerken mutluluk hissi oluyor sonraları çok rahat hissediceksin. 12 tane çekirdek inancın olduğunu bilmiyordum. Ne güzel sevgili dostum senin için çok sevindim bunları duymama.
Selocum ben artık daha iyi yolunu buldum. Telkinleri dinlemeyi bıraktım . hayatımdki bu çekim yasası sayesinde çok değişti. Artık kendimi bu yolla geliştiricem.Telkinlerinde bana çok katkısı oldu bu site sayesinde hayatıma anlam kılan birşey daha buldum. Seninlede paylaşmak isterim ama çok erken senin önce telkinleri dinlemen gerek daha sonra paylaşıcam seninle dostum.Umarım ilerde bir kafede çay içerken buluruz . Seninle paylaşmak istediğim çok şeyler olucak. Kendine iyi davran dostum. Sen bu Dünya da en iyi kişisinden birisin. Senin sayende de bakış açımda değişti Zor günlerimde sen yardımcı oldun ;)) Sağlıcakla kall ;)
Edward_87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla