Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-04-2012, 01:08 PM   #14 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about
Standart Cevap: YEDİ RUHSAL KURAL...

adını şu anda söylemek istemediğim bir parapsikoloji sitesi,ilk bakışta tamamen islami fikirlerle hareket ediyormuş gibi görünüyor,Kuran-ı Kerim'den sureler,hadislerle açıklamalarda bulunuyor.Belli ki araştırdığınızda görüyorsunuz ki evet o hadisler sureler var anlamları bu.ANcak sitenin resmini incelediğinizde şunu görüyorsunuz,
1-kanatlı melekler (ki dinimizde böyle figürle anlatım yoktur)
2-Boynuzlu at (bir önceki gibi masalsı şekilcilik)
3-gökyüzünde bir kitap (ki muhtemelen bizim kitabımız) üzerinde iki taraftan boynuzlu atlar şaha kalkmış ve üstüne basıyor
4-kitabı üstünde parlayan yıldız ne hikmetse o diğerleri haç şeklinde.
O yüzden bence hakkaten dikkatli olunulması gereken konular var.Herkes için kendine ait olan üstündür. Ama gerçek olan şu ;muhafazakar bir yapım olmamasına rağmen son derece rahatsız olduğum bir görüntüydü sitenin sayfası.Bize ait olanı bizden daha iyi öğrenip,bizleri de bilgisizliğimiz yüzünden yanlış yönlendererek amaçlarına ulaşıyorlar.Üye olunan siteden nasıl ayrılınır bilmiyorum ama öğrendiğimde ilk işim haçların altında ezilen kitabımızın resmi olan o siteden ayrılacağım.Yani insanların gelişimleri için sarfettiği çabayı başka amaçlar için kullanan sitelerde mevcut bana göre.
toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla