Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2012, 12:09 PM   #35 (permalink)
bloodvessel

bloodvessel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10
15 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bloodvessel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Uykuda Öğrenme Deneyim - 88 Gün -

Ben bu şekilde ingiliz gibi ingilizce konuşan birisiyle bir otobüs yolculuğunda tanışmıştım...ingilizcenin i"si yokken..kendini ingilterede doğan biri kadar rahat ingilizce öğrendiğini anlatmıştı..ayrıca sigarayıda bırakmış..hala var öyle kurslar..eskiden korkuluyordu aman bişey olur falan diye..transandantal meditasyon deniyor buna...ama bilinçaltına yerleşen her bilgi düşününce hatırlanmasa o an bile aslında var ve en gerekli yerde hatırlama sağlanıyor... ben isim ezberleyemiyordum hiç..ayıp oluyordu birisiyle tekrar karşılaşınca..bu metodu kendimde denedim...1 yıl görmediğim ve bir kez konuştuğum bir öğretmen arkadaşı geçen gün bir toplantıda gördüm ve "salih hocam nasılsın" dedim..sonra buna kendim bile inanamadım..4 telkinle kızım sınav stresinden kurtuldu..kitap açmadan gidip 100 alıp geliyor son zamanlarda..bu gerçek...özel okulda olduğundan müfredata göre 2 yıl ilerde olmalarına rağmen hiç zorlanma yok..bale yapıyor gitar kursuna gidiyor...süper bir şey bunlar..