Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2012, 12:20 PM   #20 (permalink)
bloodvessel

bloodvessel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10
15 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bloodvessel is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: her daim mutluluğu seçiyorum

Evlilikle ilgili olumlu düşünceleri evliliği güzel gidenlerden alırsın ancak...gerçekten dünyanın en güzel olayı bence...niçin mi..sevdiğin ve güvendiğin biri..arkadaşın..eşin..can yoldaşın ..ev arkadaşın oluveriyor birden..daima ilk tanıştığın gibi bir mesafe olabilirse başarırsın...fiziksel görünüm herkesi çok yanıltıyor hele ki kız arkadaşları..inanın evlilik asıl 2.yıldan itibaren başlıyor..evleneceğin kişiyi iş yerinde yada ailesiyle izleyeceksin...annesine babasına veya kardeşine bir soru karşısındaki tepkisi nasılsa yada iş arkadaşına...emin ol 2 sene sonra sanada aynısı olacak..gerçek kimlik senin yanında olduğu zaman asla çıkmaz başlarda ortaya..dedim ya 2. seneden sonra gerçek sen ve o olursunuz. herşey olumluysa...düşünme hiç durma..mutlu olursun...16 yıllık evliyim..eşim aynı zamanda üniversiteden sınıf arkadaşım..çok yardım etti sınavlarda ..bende evleneyim dedim beni çok düşünüyor:) hala sanki üniversitede gibiyiz :) bu dur işte anlatmak istediğim..birazda ruh ikizi meselesi var tabi...insan gelişen değişen bir varlık..bu iyide olabilir kötüde..ama herşey karşısındakine kalmış..mutlu kal hep