Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2012, 10:14 PM   #3 (permalink)
mavi su

Tesekkür: 4
3 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavi su is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Hayattan Zevk Alamama

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Evet benim de buraya bunları yazma amacım birinin söyleyebileceği bir şey ben de bir çağrışım yapabilir ve sorunu fark etmememi sağlayabilir diye düşünmüştüm. Yoksa boş boş nasihatlar anlık rahatlatmadan başka işe yaramıyor. Her şey anlamsız ve boş geldiği için bir şey yapmıyorum. Okumuyorum da çalışmıyorum da. Liseden mezun olalı 5 sene oldu o sıra hep sınava hazırlanıp gireceğim dedim ama hep bahaneler ürettim. O zamanlar ki bahanem erkek arkadaşımdı ama artık o da yok hayatımda ve ben yine çalışmadım. Bu sene biraz olsun çalışma eğilimi gösterdim ama zamanlama doğru olmadığı için sınavda başarılı olacağımı düşünmüyorum. Genelde hep evdeyimdir. Arada arkadaşlarımla dışarı çıkarım o kadar zamanımın çoğunu bilgisayar başında geçiririm. Geceleri uyumam gündüzleri uyuyarak geçiririm. Fazla uyuma da mevcut. Hep yorgun kalkıyorum. Dışarı çıkayım bol bol arkadaşlarımla diyorum ama ondan da sıkılıyorum. Kısacası ölümü bekler gibi bir halim var ama ölmekten de korkuyorum. Yapmak istediklerim var diyorum hayal ediyorum yapsam nasıl olur diye her şey çok güzel olacak ama harekete geçmiyorum ve bu durumdan sıkıldım. Özgüven problemim de var. Sık sık agresifleşiyorum.
mavi su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla