Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-10-2008, 12:59 AM   #13 (permalink)
pisimbat
Paşa Site Kedisi

pisimbat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 650
976 Mesajinıza toplam 3,858 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond reputepisimbat has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Felçli hasta bakımı ipuçları

Alıntı:
tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı
yemeklerini hep tekerlekli sandalyede sofrada bizimle yiyor o zamanlar çok mutlu ama an geliyor işte kapatıyor kendini ama bu gün uyuyor sanıyordum konuştum ağladım ona anne olsamda 30 yaşında olsamda hala ihtiyacım olduğunu söyledim o kadar derin uyuyorduki beni duymuyor sandım odadan çıktım bir şeyler mırıldandı döndüm baktım ağlıyor dayanamayan onu bu halde görmeye aslında benim ......

2 gündür ilaçlarını zorla veriyoruz bilinçli yapıyor tam 3 saat süründürdü bizi içiremedik normal birşeymi bu senın ananen de yaparmıydı ?
sofrada sizinle olması önemli hayatla bağı olmalı kendini hasta hisettmememli düzeleceği umudu hep aşılanmalı hatırlatmnalı geçici bir durum olduğunu söyleyin hep .

ilaç olayını bende yaşadım malesef artık naz niyaz bekleyip sabredip içireceksiniz dediğim gibi hep pozitf konuşun yaklaşın ilaç ve yemekeri ile düzeleceğini anlatın bol bol konulun tv izletin odada tek bırakmayın pek içine kapanıyorlar bazen seninde dediğin gibi allah yardımcınız olsun .