Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-02-2012, 10:48 PM   #84 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Telekült Kardeşliği

Beni de yazabilirsiniz listeye. Gerçi konu istemeye gelince öyle bir kaldım. İste deyince isteyemiyorum ki. Ben enerjinize enerji katmak istiyorum. Çok güzel bir çalışma olacağına inanıyorum. Metin konusu ne olacak kim yazacak herkes kendi metnini kendi mi yazacak? Telekült gücü kitabındaki metinlerden esinlenebiliriz. Hatta bazılarımız oradakilerin aynılarını bile kullanmak isteyebilir. 7 gün içinde katılan insanları belirleyelim gruba kişi sayısı koyalım mı? Çünkü çalışma uzayınca insanlar devamını getiremeyebiliyor. 8 kişi olsun mesela o zaman 2 aylık bir sürede çalışma biter. Her kişinin metnini bir hafta okuruz. Tabi biliyorum daha çok insan daha çok enerji ama bu tür çalışmalarda bazı arkadaşların devam getiremediğini görüyoruz. O nedenle böyle bir şey söyleme gereği hissettim. Kimse özel üzerine alınmasın. Eğer çok istek olursa aynı saatte çalışma yapılacak ikinci bir grup daha kurulur. Birlikte istemenin enerjisi çok güzel bence iki grubun aynı anda çalışması bile enerjilerine enerji katar. Çünkü hepimiz isteyeceklerin gerçek olacağına koşulsuz yürekten inanacağız. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla