Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-02-2012, 10:31 PM   #96 (permalink)
seldan

Tesekkür: 7
9 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seldan is an unknown quantity at this point
Exclamation Cevap: ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Alıntı:
neseli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlarım ben artık uyanamıyorum yaa 10 saat 12 saat ömrüm yatakta geçior saatleri kuruyorum dakikalarca alarmlar çalıyor ama nafile.eskiden ortalama 6 saat uyurdum ki amacım da bu zamanı biraz daha kısmaktı fakat daha da arttı.Öğrenciyim ve sınav haftaları kalkıyorum ama yine eski performansımdan uzağım.Sınav haftalarında bile gece iki sabah yedi kalkabiliyorken son sınav zamanında bu da olmadı.Ne yapmam gerek kendimi bu konuda çok kasıyorum.bi fikri olan var mı?
bir fikri olan var mı demişsin.cevapsız kalmanı istemedim.önemsenmemem duygusunu yaşamanı istemedim.ben fikrimi yazayım sana.bakk..atakan bey kilo verme scriptini gece uyurken dinlerseniz erken kalkmaya da yardımcı oluyomuş.artı benim bir tecrübem var.onu da sana aktarayım.tibetin gençlik pınarı ....tibet ayinleri.bir ara tembellik yapmayıp onları düzenli uygulamaya başlamıştım.elimde olmadan erken uyanıyodum.onu da dene.madem öğrencisin ve uyanık kalmak istiyosun.ben de ameliyattan sonra yapmamaya başladım.hem bu u tibet ayinlerini hem de scriptleri birlikte yürütmeyi düşünüyorum.incele netten.birlikte daha hızlı olursun.allah zihin açıklığı versin
seldan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla