Konu: Net LoG
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-02-2012, 01:30 PM   #23 (permalink)
kinetix
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough
Standart Cevap: Net LoG

Arkadaşlar 3-4 yıl bu forumu takip ettim. İyi- kötü bir çok günümüz oldu. Site sahibi varolsun, sayesinde bir kalem yükseldim. Her daim mutluluk prensibine inanmıyorum. Zaten ben şahsen mutluluğu yakalayamadım, olması da çok güç. Ağır depresyonlar geçirdim ama kendimi hiç bir zaman yere atmadım. Atmam da zaten hiç bir şey için değmez. Bu hayattan çıkardığım ders şu: BU HAYAT ÜZÜLMEĞE DEĞMEZ. Ne yaparsanız yapın ne çok sevinin ne de çok üzülün. İsterseniz multi milyar kazancınız olsun gayet meşekkatli durun. Ben ne zaman bir şeye sevindiysem bir yerden şamarı yemişimdir. Ömrüm boyunca bana en çok koyan, sözünü bilmez insanlar oldu. Bu ilk değil son değil. Doğuştan gelen bir şans bu. Doğarken verildi verildi. Eğer verilmedi bir daha sittin sene şansın rast gitmez. Neyse benim gibi birisi için başınızı ağrıttım. İçimdeki yaşama sevinci her ne kadar kırık olsa da bakmam gereken insanlar var. Her şeye rağmen mükemmellik benim en çok arzu ettiğim durumdur. Haklarınız varsa helal ediniz. Belki bir daha hiç girmem siteye.
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla