Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2012, 08:52 AM   #24 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: Bilinçaltı Olumlamalar ;))

Alıntı:
kumralada11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkürler...emeğinize sağlık...
başlılar altında toplanan tüm olumalama cümleleri hayatımda ki eksikleri ve bilinçsizce farkına varıp bu konuda kendimi eliştirdiğim ve sizlerle tanıştığımdan bu yana bu içsel uyanışımı olumluya çevrimeye başladığım başlıklar..
ancak gerçektende de tek bir olumlama üzerine yoğunlaşmak yerine,bir bütün olarak tamamı üzerinde yoğunlaşarak;

geçmişimi sevgiyle arkamda bırakıyorum, kendimi affediyorum, huzur içindeyim. Kendimi seviyor ve onaylıyorum. Kendi değerimi görmeyi seçiyorum. Ben güçlüyüm. Güvendeyim, her şey olması gerektiği gibi, huzur içindeyim. Özgür olmayı seçiyorum, geçmişi arkamda bırakıyorum, kendimden zevk alıyorum. Kendimi bağışlıyorum, kendimi seviyorum ve kendi iyiliğim için herkesi bağışlıyorum......
şeklinde bir bütün olarak okumak ve kendimize öğretmeye çalışmakbiliçsizce işimizi mi zorlaştırıyor arkadaşlar..
kiii ben bir aydır bu şekilde yapıyor hatta daha önce de belirttiğim üzere,ihtiyacım olduğunu düşündüğüm olumalama metinlerini kendi sesimden cep telefonuma kaydettim ve fırsat buldukça bu olumlama metinlerini dinliyor ve iç sesimle tekrar yapmaya çalışıyorum.

İletişim Sorunları: Rahatça konuşuyorum, kendimi anlatıyorum ve insanları anlıyorum.
Soruna istinaden, uzman gorusler bir olumlama metni uzerinden devam etmekten yana ( 21 gun kurali)...

Cunku enerjini farkli konular uzerine dagitarak sonucu geciktiriyorsun, bu da zaman kaybetmemize yol aciyor... Dikkat edersen kesinlikle zarari yok ama daha hizli sonuc almak istiyorsaniz `` Tek bir konu uzerinden , 21 gun sesli okuma + yazma`` seklinde uygulamani tavsiye ediyorum...``

Saglicakla Kalin,

Sevgiyle
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla