Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2012, 05:07 PM   #10 (permalink)
Zafer yolcusu
Teğmen

Zafer yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
80 Mesajinıza toplam 242 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zafer yolcusu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bir insan niçin eski kötü alışkanlıklarına bi süre sonra geri döner ?

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen katılıyorum orası öyle ama benim sorunum bu şeylerin artık bana vadettiği eski mutluluğu vermemesi ama buna rağmen da kopamamam...ve yapmam gereken daha önemli işler varken canım onları istemediği için onları erteliyor olmam...mesela ders çalışmam gerekirken net başında vakit öldürmek gibi...evet pc başında mutlu olma ihtimalim var (eskisi kadar mutlu olamasamda ) ama ders çalışmamak da sınavlarda kötü sonuçlar almam açısından zararlı...çelişki içindeyim...
İstemediğimiz şeyleri yaparken doğal olarak zorlanırız. Ama bilmemmiz gereken diğer insanlar arasında bizim farklı olmamızı sağlayacak şeyler çoğunlukla istemediğimiz şeylerden geçiyor.Çünkü sistem her insanın istediğini yapabilmesine izin vermiyor. Sonuç olarak istemediğin şeyleri yaparken ulaşacağın sonucun kendi açından olumsuz olduğunu düşündüğün için bir vazgeçiş bir atalet içerisine düşmüş olabilirsin. Senin yaşadığın durumu zaman zaman bende yaşıyorum.Bana kalırsa normal bişey
Zafer yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla