Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-02-2012, 12:33 PM   #9 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: bir insan niçin eski kötü alışkanlıklarına bi süre sonra geri döner ?

Alıntı:
Zafer yolcusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kötü alışkanlık dediğimiz şey aslında kendi içimizde bizi mutlu eden ve huzur bulmak için sürekli olarak sığındığımız yer olduğu için hep o alışkanlıklara dönmek istiyoruz bence.
aynen katılıyorum orası öyle ama benim sorunum bu şeylerin artık bana vadettiği eski mutluluğu vermemesi ama buna rağmen da kopamamam...ve yapmam gereken daha önemli işler varken canım onları istemediği için onları erteliyor olmam...mesela ders çalışmam gerekirken net başında vakit öldürmek gibi...evet pc başında mutlu olma ihtimalim var (eskisi kadar mutlu olamasamda ) ama ders çalışmamak da sınavlarda kötü sonuçlar almam açısından zararlı...çelişki içindeyim...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla