Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2012, 06:57 PM   #6 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: bir insan niçin eski kötü alışkanlıklarına bi süre sonra geri döner ?

güzel yorumlarınız katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar...
sweet arkadaşımızın da dediği gibi bu ertelemeyi isteyerek mi yaptığımız yoksa bahaneler üretip kendimizi mecbur mu hissettiğimiz gerçekten çok önemli....bu soru kafama takıldı şimdi...
şöyle bir düşündüm de...başka seçeneğim çarem yok gibi hissettiğimden ötürü bence pc bağımlılığı ve erteleme alışkanlığı var...nasıl desem....
mesela sınavlarım var ders çalışmam gerekiyor ama konuları hiçbir şekilde bilmiyorum alışkanlığım yok hakim değilim hiçbir şekilde...o yüzden hiç başlayasım gelmiyor ve zorunluluk gibi geliyor...onun yerine pc başında oturup kendime eğlence bulmaya çalışıyorum ve içimden diyorum ki....pc başında takılıp kendimi iyi hissedeyim de ders çalışmaya da isteğim gelsin kötü psikolojiyle ders çalışılmaz önce kendimi eğlendirip iyi hissetmeliyim ki dersten sıkılmamayım diyorum...
ama kendimi ömrüm boyunca eğlendirmeye kendimi mutlu etmeye çalışırken buluyorum bitmiyor ki ? işin kötü tarafı pc başında bazen eğlendiğim oluyor ama aslında pek de eğlenip mutlu olduğumu da söyleyemem...şu şartlarım altında en kolay ve zahmetsiz eğlence yolunu olarak da bunu görüyorum biryerde mecburiyet gibi....

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla