Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-02-2012, 10:12 PM   #3 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: İyi bir şey yapmaktan korkuyorum:(

bende de aynı sorun var arkadaşım seni çok iyi anlıyorum...bu anlattığın şeyler "başarı korkusu" gibi bir isimle adlandırılıyordu sanırım....bu konuda nette araştırma yaparsan belki çözümünü de bulabilirsin....

çevremizdeki insanlara kıyasla çok daha başarılı çok daha güzel...veya herhangi bir konuda aradan sıyrılcak şekilde çok daha iyi olmanın dezavantajları da olabiliyor tabi...

göze batmak kıskanılmak eleştirilmek gibi can sıkan durumlar olabiliyor...belki sen başarının beraberinde getirdiği bu olumsuzluklara katlanamayacağını düşündüğün için iyi olmaktan başarılı olmaktan kaçıyor olabilirsin...malesef ki her güzel şey beraberinde böyle şeyleri de getirebiliyor...malesef bunları birbirinden ayırmak soyutlamak mümkün değil...mesela atıyorum kilo verip güzelleştiğinde hemcinslerinin kıskançlığı ve karşı cinsin aşırı ilgisi seni rahatsız ediyor olabilir ve kilolu ve sıradan olursam bunlar başıma gelmez diye düşünerek kilo alma yolunu seçmiş olabilirsin...ama şunu bilmelisin ki kilo verip güzelleştiğinde bu rahatsız olduğun durumların olma ihtimali hep var olacak...ama önemli olan senin bunlara aldırmayan ve umursamayan birisi olabilmen....

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla