Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2012, 10:50 PM   #19 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

Alıntı:
jaimemiamor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zerynthia sana gayet açıklayıcı bi biçimde özel mesaj yazmıştım ama bişeyler oldu ve mesajımı gönderemedim.Bu nöbetlerde ilk önce aklma kaygılı düşünceler geliyor sonra bu düşünceleri kafadan atmaya çlaışıyorsun ama atamıyorsun sonra atmamayınca bi bunaltı bi sıkıntı oluyor,bu bunaltı sıkıntıyı da içinden atamıyorsun artıyor artıyor doruğa çıkıyor sonra sen bişeyo luyo zannediyorsun panik oluyorsun sonra geçiyor ama elin ayağın boşalmış,savaştan çıkmış gibi oluyosun.İşte o düşünceler akla gelmese hiçbir sorun yok ama geliyor.sanki otomatğie bağlamış.
Aldım ben mesajını sen merak etme. Yanıt geliyor birazdan.