Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-01-2012, 04:22 PM   #187 (permalink)
RimA Vita Perfetto
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

her şey normale döndü hayatımda çok şükür. sımsıkı sarıldığım dostlarım var. tıkanan çakralarımın da açılma aşamalarından geçiyorum. bayağı bi tıkanmış meğer :))
açıldıkça da mutlu oluyorum.
haftaya çakra uyumlaması da var ona katılcam hayırlısıyla. her şey çok güzel çok şükür. :)))
İYİYİMMM (:
geriye dönüp baktığımda çok güzel şeyler öğrendiğimi görüyorum. kızgınlık ya da kırgınlıklarım yok. Her şey normal seyrinde. yalnızca netten biraz uzağım o üzüyor beni. çünkü öğrenmem gereken çok şey var daha. arpa boyu yol gidemedik zannımca. uzun yollar aşmalıyım ve istediğim konuma gelip yeniden arpa boyu yol gittiğimi düşünüp yeni yollara girip uzun uzun yürümeliyim.. meli- malı değil aslında ... ne istiyorsam o bence.!!
yoksa KİMSE BENİ ZORLAMIYOR Kİ BUNLARI YAPMAYA.. hayatımı istediğim şekilde yaşayıp önümde aşmam gereken setler koyup kendi kriterlerimi belirliyorum sadece.
oyhhh çok mutluyum )
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla