Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-01-2012, 07:37 PM   #4 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart İYİ BİR RÜYA HATIRLAYICISI OLMAK İÇİN;

İYİ BİR RÜYA HATIRLAYICISI OLMAK İÇİN;
  • Rüyalarla ilgili inançlarınızı değiştirin.
  • Rüyalarınıza güvenin.
  • Rüyaların içinizdeki kaynaktan, bilen tarafınızdan geldiğini bilin.
  • Her rüyanıza değer verin. Teşekkür edin.
  • Rüyalarla ilgili olumsuz cümleler kullanmayın. “rüyalarımı hatırlamıyorum” “çok kötü bir rüyaydı” gibi.
  • Rüya günlüğünüzü başucunuzdan ayırmayın.
  • Gün içinde en az 20-25 kere aklınıza geldikçe “rüyalarımı hatırlıyorum” deyin.
  • Uyku öncesi dinlenmiş bir beden, zihin ve ruh ile yatağa uzanın. Bunun için uyku öncesi motivasyon çalışmalarını yapın.
  • Dua edin, meditasyon yapın, ılık bir duş alın ve nefes tekniğini uygulayın.
  • Rüya çemberi ve Farkındalık çalışmasını yapın.
  • Uyanır uyanmaz yataktan kalkmadan önce rüyanızı zihninizde canlandırın.
  • Yatağınıza uzandığınızda sadece 3.gözünüze (iki kaşın arası) odaklanarak güzel ve olumlu şeyler düşünün.
  • Hayatınızda neşeye ve sevince yer açın. Mutlaka işin dışında kendinize vakit ayırın.
  • Rüyalarınıza inanın.
  • Hatırlama olumlamasını yatmadan hemen önce okuyun.
Hatırlama olumlaması her sabah kalktığınızda ve her akşam yatmadan önce okumanızı öneriyorum. Bilinçaltındaki eski rüya hatırlamayla ilgili arşivlerin değişmesi için bu çok önemli.

Işık Elçi

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla