Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-2012, 06:40 PM   #5 (permalink)
maxhealth
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kuantum Tipoloji

5- HİZMETÇİLER
(SÜPÜRGE SAÇLILAR)

TEMEL DUYGU TONU

Değersizlik

NEGATİF ÇEKİRDEK İNANÇ

Değer görmek için başkalarına hizmet etmeliyim.

BİRİNCİ NEDEN

Ailede kardeşlerine bakmak durumunda olan büyük abi ve ablalar hizmetçi olmayı seçebilirler.

HAYAT AMACI

Hayat amaçları kendilerini sevmek ve kendi özel amaçlarının ne olduğunu belirleyip onlara ulaşmaya çalışmaktır.
Bu sırada hissedecekleri suçluluk duygularıyla baş etmek de, onlar için önemli zorluk olacaktır.

İŞ

Üzerlerine çok fazla iş alan, sonra da bunun ağırlığı altında ezilen insanlardır.
Daha çok başkalarına yardım söz konusu olan işleri seçerler.
Hemşirelik, hekimlik, sosyal sorumluluk projeleri gibi işler yaparlar.

İLİŞKİ

Genellikle sadece kendini düşünen eşler seçerler.Yakın dostları da aynı tip kişilerdir.

SAĞLIK

Ayaklarında sorun yaşarlar.Dolaşım yetmezliği, varis gibi hastalıklara maruz kalmaları mümkündür.

OLUMLAMA

Kendi varlığımı olduğu gibi seviyor ve kucaklıyorum.
Yaşamımı güvenle sürdürmek için yapmam gereken budur.Bu konudaki eski kararlarımı değiştiriyorum.
İnsanlar beni, kendimi sevdiğim için gerçekten severler, insanlar bana kendime saygı duyduğum için daha çok saygı duyarlar.
Hoşlandığım, bana mutluluk veren şeyleri yapmayı seçiyorum.
Bu kendini sevmenin önemli bir kanıtıdır.

YENİ EYLEM

Fazladan yaptığı hizmetleri birer birer bitirmek.Talepkar olmak.Kendine hobiler edinmek.Yarım bıraktığı işler varsa(kendisiyle ilgili) onları tamamlamak.