Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-01-2012, 10:01 PM   #12 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Hiç yaşamamış olduğum dönemlere özlem duymaya başladım...niçin acaba ?

Alıntı:
Neptün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de eski yılları çok severdim ama sonra düşündüm o zamanlarda banyo yapmak çok meşakkatli bir işmiş. Banyo sobaları falan varmış. Şimdi hemen girip banyonu yapıyorsun duşunu alıyorsun. Rahat yani. :)) Benim kriterim bu dostlar, ev bakarken de ilk banyosuna bakıyordum :))

Ama tabii aşklara ve dürüstlüğe, saygıya diyecek lafım yok. Önünde eğilmekten başka bir şey yapamam. Ancak şimdilerde de öyle insanların ve aşkların olabileceğine inanıyorum. Toplumun ve yukardakilerin dayatmalarına bu kadar alet olmazsak biz de yaşayabiliriz bu samimi duyguları.
Ah tek sorun yeter ki banyo olsun

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla