Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2012, 10:57 PM   #6 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Hiç yaşamamış olduğum dönemlere özlem duymaya başladım...niçin acaba ?

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sağol sevgili Kinetix içimiz açıldı valla anlattıklarınla (!) haklısın ama özen gösterebiliriz biz hala su döküyoruz gidenin ardından. :)) Hala gerçekten yüzyüze görüşmenin yerini tutmuyor ve hala mektup yazan insanlardanım kimini elden veriyorum kimini şehirlerarası yolluyorum. :))

Sevgili Angel Meleğim;

Bence bu dizi mi film mi bilinçaltını etkilemiş. Ben Mutheşem yüzyılı izlediğim günler kendimi ya topkağı sarayının bahçesinde ya haremde buluyorum. O zaman ben de o çağlarda yaşamış olmalıyım. Hem de öyle böyle değil çok gerçekçidir benim rüyalarım hatta bazen anlıyorum rüya olduğunu. :)) Yani TV pek izlemediğim için bilinçaltından kaynaklı olduğunu biliyorum o rüyamın. Belki seninki de böyle bir sempati duygusu, bir beğenidir sadece.
sweetciğim anlattığın örnek gerçekten yüzümü güldürdü sağol canım demekki içimi buraya açmam gerekiyormuş hakikaten :) bu konuda yanlız olmadığıma sevindim...bundan anlaşılıyor ki demekki geçmiş dönemi konu alan yapımları izlemek bazılarımıza iyi gelmiyor galiba...ister istemez içimizde birşeyler uyanıyor...ama sen şanslıymışsın ki o dönemleri bugünlerle karşılaştırıp ah vah deme tuzağına düşmemişsin....ilk kez izlemiyorum geçmiş dönem konu alan şeyleri ama belki hassas dönemime denk geldi bilmeden... bilemiycem...
belki bir kısmımız farkında olmadan etkileniyordur bu yapımlardan ve gününden memnun olmamanın sebebinin farkında değildir...elimden geldiği kadar kendimi tutmaya çalışacağım ve illa birşeyler izleyeceksem bugüne ait birşeyler izleyeceğim..başka yolu yok gözüküyor..pek yaramıyor galiba bana :) hele ki o eski destansı aşkları gördükçe içim gidiyor

hatta belki bu yapımları çekenler üretenler de o dönemlere özlem duyuyor olabilir...yoksa gündeme film veya dizi olarak gelmezdi dimi :)

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla