Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2012, 10:36 PM   #3 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Hiç yaşamamış olduğum dönemlere özlem duymaya başladım...niçin acaba ?

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de eski yılları severim 80'ler 90'lar. Kıyafetler olsun, müzikler olsun, insan ilişkileri ama bugünümü de seviyorum. Her çağın ayrı güzellikleri ve sorunları var elbet. Düşünsene 500 yıl önce yaşadığımızı.Orta çağda. Ya da daha eski Orta Asya'da yaşadığımızı falan. Hayal ettiğim olmuştur. Tarih derslerinde bazı tarih konulu kitapları okurken falan. Ama bugün de ayrı güzel bence. Güzellikleri görme çabasındayım. Hem sahip olamayacağımız zaman dilimi için üzülmektense eldekinin kıymetini bilmeye çalışıyorum. Ayrıca ne giden gençlik neden gelecek olan yaşlılık için üzülürüm. Bugünüm herşeyi ile güzel. Şükürler olsun.
güzel yorumun için teşekkür ederim sweet arkadaşım :)
bu kadar kafama takmamın ve konu açıcak noktaya kadar gelmiş olmamım nedeni...bu özlem duyduğum dönemler doğduğum yıldan itibaren bugüne kadar yaşadığım yıllar olsaydı derdim ki "ben kendi geçmişimi özlüyorum" diyebilirdim...

ama benim esas kafamı karıştıran kendim 82 doğumluyken senin verdiğin örnekteki gibi 80 leri 90 ları değil de...henüz dünyaya gelmediğim 70 leri , 60 ları belki de 50 leri (en yakın örnekler olarak) neden bu dönemlere ilgi özlem duyduğumu anlayamıyorum.....aslında son 1 haftaya kadar gayet de günüme odaklanmış şekilde yaşayıp gidiyordum herşeyi de olduğu gibi kabullenmiştim...ama neden bu kadar gerilerde yaşamak istediğimi anlamıyorum...beni etkileyen acaba 1 hafta önce izlediğim..geçmiş dönemi konu alan basit bir film mi ? bence filmden daha fazlası var bilmiyorum....geçmiş dönem filmi izlemeyi bırakmak çözüm olabilir mi acaba ?

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla