Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2007, 10:33 AM   #64 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Burcu'nun Günlüğü

günaydııın
hayırlı işler bol ve bereketli kazançlar. innnnnşşşaalllah
gördünmü, paylaşmanın güzelliği burada işte,bir an ormanın dışına çıkabiliyor insan..sevindim ne yapman grektiğini bulduğuna.."innallahe la yuhliful miyad" demiş..allah vadinden asla vazgeçmez.bir gün ashabın birisinin önüne sarhoş,onların anlayışına göre rezilce yaşayan bir adam çıkmış, karnını doyurmak için para istemiş.. kendisinin allahın sevgili kulu olduğuna inanan vede herhalde öyle olan zat..kovmuş adamı sen allahın dediklerini yapmıyorsun..ve gelip benden karnını doyurmak için sadaka istiyorsun diye..adam boynunu bükmüş uzaklaşmış...allahın sevgili kuluna bir nida erişmiş..yaptığı her şeye rağmen ben onun nafakasını kesmedim..doğduğu günden öldüğü güne kadar garanti ettim sen kim oluyorsun..bunu duyan hayırlı kişi, koşmuş arkasından adamın, yakalamış özür dileyerek istediği nafakayı vermiş.. ve tüm servetini insanların refahı için kullanmış..ne yaparsak yapalım, nasıl insanlar olursak olalım ihtiyaçlarımız garanti edilmiştir..nafaka dendiği zaman aklımıza hemen bir lokma bır hırka gelir..çünkü fakir edebiyatıyla yetiştirildik..bunu ana babamız yapmasa..toplum yaptı ..onlara göre biraz fazla isteklerimiz olduğunda bizi arsızlıkla suçladılar..bu yüzden ihtiyaçlarımızı bile istemekten korkar olduk..iste burcucuğum..evreni bu kadar zengin yaratan cömertlik,senin ihtiyacın olan birazcık parayımı esirgeyecek..iste ve geldiğinden emin ol..yarın ne yapacağım kaygısında olma..senin pırıl pırıl enrjin var.. eğer insanlar senin hizmetini redediyorlarsa..bu senin enerjini göremeyecek kadar kaygılı olduklarını göstersin sana ..kendine yarın ne yapacağım kaygısında olmayan insanları çek kendine..eğer hasbel kader böyle bir insanla tekrar karşılaşırsan, sen yapman gerekenin en iyisini yap, gerisine boşver,sonradan o insan seni hatırlayıp özellikle senin hizmetini talep edecektir..ben pazarlama yaptığım dönemlerde hep böyle olmuştur..negatifliğiyle benim enerjimi bile düşürmeyi başaran insanlar sonradan beni çağırıp benimle çalışmışlardır..ve benim pozitifliğimden etkilendiklerini söylemişlerdir..tabii ben o zaman enerji vampirleri olduğunu bilmiyordum..kendini korumaya al.kanal ol onlar senin enerjinden beslensinler, bu senin işinde aşarılı olmana yarar,ama sen onları yanından tükenmiş bir şekilde ayrılma..başını ağrıttım..tekrar doyum veren işler ve kazançlar diliyorum sana ve herkese.

canım lerzanım yanmaktan kastım o değil, bizim ateşimiz doğduğumuz gün yakılmış ve pişmeye bırakmışlar bizi, ham kalmıyalım diye..belkide yanarız..yanmayıda başarırız kimbilir..hepimize saygılı sevgiler