Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-01-2012, 08:31 PM   #18 (permalink)
jaimemiamor
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road
Standart Cevap: ZPOİNT ile Bilinçaltı Temizliği Tekniği

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşe yarayıp yaramadığını sen bilebilirsin. Duygu durumunda öncesi ile sonrası arasında bir fark oldu mu? Bu tekniği ne kadar süre uyguladın. Daha önce farklı bir bilinçaltı çalışması sonucu bir arkadaşımız sebepsiz ve aşırı ağlama tepkisi verdiğini ve sonucunda rahatladığını paylaşmıştı. O sesli bilinçaltı temizliği meditasyonu kullanmıştı.
psiklog bana sıkıntı geldiğinde yap demişti.Sıkıntı geldiğinde yap 2-2 buçuk dk sonra o sıkıntı geçcek dedi.Aklıma olumsuz düşüncelr,sıkıntı geldiğinde 2-3 defa yaptım ama sonrasınnda duramadım ağlamaya başladım bana o zaman geleno lumsuz düşünce yani yine aynı konuyla ilgili okuldaydım sınava çalışıyordum o zaman geldi anahtar kelimemi söyledim 2- 2 buçuk dakika sonra gözlerimden yaşlar geldi kendimi tutamıyorum ağlıyorum elimde değil düşünün bir de okuldayım milletin başıma gelip toplanacağını bilmesem böğüre böğüre ağlayacağım 2-3 defa olumsuz düşünce geldiğinde yaptım ama ağlamaktan içim dışıma çıktı korktum çünkü öyle bir ağlıyorum ki durduramıyorum yine olumsuz düşünce geldiğinde yurtta yaptım o çok kötüydü yine kendimi tutamadım ağlamaya başladım durduramıyorum ağlamamı ertesi gün de sınavım vardı.İşin açıkçası psikoloğa kızdım beni hiç bilgilendirmedi nelerle karşılaşacağım konusunda.Ben kafayı yiyorum zannettim çünkü ağlamamı durdurmaadım 1 saatten fazla bir süre aktif bir şekilde ağladım z-point olmadan önce de ağlayınca da rahatlıyordum z-pointin faydası ne ki önemli olan bize sıkıntı yaşatmadan sorunu çözmesi değil mi?Ben korkuyorum arkadaşlar bir daha anahtar kelimeyi söylemeye.
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla