Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2012, 03:30 PM   #117 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Gençler İçin Beş Sevgi Dili

Alıntı:
kutayhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
30 yaşımdayım daha doğrusu 2 ay sonra otuzu doldurucam.. 1 yıl önceye kadar hiç bir kararda ailemi düşünmedim.. hatta hep onların isteklerinin zıttını yaptım... sonuç ne oldu bilmiyorum.. acaba düşünüyorum.. onların dediğini yapsam acaba aynı sonuçlar mı olacaktı bilmiyorum... ....
Biraz gecikmeli bir yanıt olacak ancak fikrimi söyleyeyim. Bence "Acaba şöyle yapsaydım sonuçları nasıl olurdu?" diye düşünmektense "Şuan bulunduğun yerde mutlu musun?", "Aldığın kararlar seni tatmin ediyor mu?" buna bakmak lazım. Benim ilgilendiğim tek nokta bu yazdıkların içinde. Ve hedefinin peşinden koşmanın seni mutlu ettiğine inanıyorum kendi gözlemlerime dayanarak... Doğru cevabı sen bilirsin tabii ki.

Sevgiler.