Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2012, 03:16 PM   #2 (permalink)
azraist_24
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road
Standart Cevap: insan ilişkilerinde aşırı beklentiler içine giriyorum...neden ?

Sevgili Imported Angel,

Sanirim probleminin kaynagini biliyorum, hickimseyi karsilik beklemeden sevememek.... Bunu zaman zaman hepimiz yapiyoruz ama onemli olan bunun farkinda olabilmek... Ve sen bunun farkindasin...

Baskalarinin senin icin olan dusunceleriyle bu kadar ilgilenmeni ve onlara karsi beklenti icine girmeni engelleyecek ve bunu en aza indirecek tek telkin var forumda Onemsemem`` Baskalarinin Dusuncelerini Onemsememe`` ben bu telkini hala ara ara dinlemekteyim ve etkisini kat be kat goruyorum....

Cunku zaman zaman ozellikle arkadaslik iliskilerinde benim de karsima cikabiliyor, kendimi unuturcasina sevmeye ve onun iyi olup olmadigini dusunmeye basladigi hissettigim an kendimi dizginliyor ve bu telkini sanki hic dinlememiscesine tekrar tekrar 10 gun dinliyorum...

Ayrica ``Koruma Kalkani`` telkini de senin ozellikle cevrene karsi olusan olumsuz cekirdek inanclarini kirmada sana yardimci olacaktir `` Baskalarini tenkit edecek sozler soylememe- Daha az konusma - Daha fazla dinleme- Sebepli sebepsiz mutlu olma hali sekilde karsina cikacaktir...

Kal saglicakla
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla