Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2012, 10:00 PM   #7 (permalink)
frezya
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough
Standart Cevap: Olumsuz Düşüncem İçin Önerileriniz

Evet ya çok şükür,o konuda çok şanslıyız.Sabah bir program vardı dr. köty elması yiyin fln dedi,bugün pazar vardı gözüm elmalarda tabi:)(konu nerden nereye geldi:)) elmaları görünce dedim ki İstanbulda bu kadar doğal elma var mıdır acaba?Kısa bir süredir olsa da sütümüzü doğal alıyoruz,yoğurdumuzu evde yapıyoruz,zaten etle çok aram yoktur,etten çok ot yiyoruz :))) sweet ben sana göndereyim burdan süt :) Yine de aklıma geliyor işte ama sağolun valla arkadaşlar,şurda şunları yazıp bana hatırlatmanız bile içimi rahatlattı biliyor musun.Sağolun.Bu arada sweet ,az önce yazmayı unuttum kahve faydalıymış öyle yazmışsın ya,''beyninizi değiştirin,hayatınız değişsin,, videosunu seyrettim.Orda da dr. dedi ki günde 1-2 fincan kahve için.:)) Yanii bitki çaylarını da biri çıkıyor günde en fazla 3 fincan için diyor,bir başkası çıkıyor günde 2 fincan bile fazla diyor.Bi öyle,bi böyle...Allah yardımcımız olsun.
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla