Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2012, 09:23 PM   #2 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: benim için olumlama yaparmısınız yardım :(

Sonunda seçtiğim dileğim gerçek oluyor.

Ankara'daki ...(Hastanenin tam adını söyle) Devlet Hastanesinde işe başlamayı seçiyorum.

Yeni görev yerim ... hastanesini çok seviyorum.

Burada mutlu olmayı seçiyorum.

Burası mutlu, başarılı ve huzurlu olduğum yer.

Karşılaştığım bütün insanlar oldukça yardımsever.

Yeni iş arkadaşlarımı çok seviyorum.

Onlarla uyum içinde çalışabilmeyi seçiyorum.

Yaşamım denge ve uyuma kavuşmasını seçiyorum.

Kariyerim için muhteşem bir yer burası.

Başarı merdivenlerini tırmandığımı görüyorum.

Adil ve güvenli bir ortamda olmayı seçiyorum.

Hastanenin adını söyleyebilirsin. Burası, burada gibi zamirlerin yerine hastanenin asıl ismini koy bence.

(İçimden geldiği gibi yazdım. Bence sen de içinden geldiği gibi olumlama kurallarına dikkat ederek bizim yazacaklarımızdan daha harika olumlamalar yazabilirsin.)

Hastanenin adını söylerken içinde bir çoşku, bir duygu yoğunluğu olması olumlama yaparken enerjini yükseltecektir. Hatta hastanenin bir fotoğrafını bul. O resme bakarak yap. Photoshop bilen birinden fotoğrafını hastanenin bir fotoğrafı içine eklemesi rica edebilirsin.

Herşey gönlünce olsun. Senin ve bütünün hayrına olacak şekilde gerçekleşsin. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla