Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2012, 09:16 PM   #4 (permalink)
frezya
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough
Standart Cevap: Olumsuz Düşüncem İçin Önerileriniz

Teşekkürler arkadaşlar.sweetcim doğru söylüyosun,biz de mümkün olduğunca doğal ürünler tüketmeye çalışıyoruz dediğin gibi ya kullanıp öleceğiz ya kullanmayıp.E her yerde bi haber birinin söylediğine biri olmaz diyor.İnsanın kafası allak bullak oluyor.Aslında şükür ki öyle bir yerde yaşıyoruz her şeyin doğalı var.İşte insanın aklına geliyor.bilmiyorum etkisi var mı,yok mu ama özellikle erken uyanma telkinini dinlemeyi bıraktıktan sonra (yaklaşık bir haftadır) daha da yoğunlaştı sanki bu düşünceler.Burdan bir arkadaşım söylemişti olumsuz bir haber duyduğunda,gördüğünde ''Bu düşünceleri reddediyorum ve bilinçaltıma girmelerini engelliyorum,, diye söyle,demişti,uzun süredir çok işime yarıyor.Bu cümleyi olumsuz bir şey düşündüğüm zaman da söylüyorum fakat işte bu ara yoğunlaştı olumsuz düşüncelerim,o yüzden sizin de fikirlerinizi almak istedim.Çok teşekkürler.
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla