Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2012, 03:24 PM   #52 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: AŞKTA KİMLERİ ÇEKİYORUM VE NEDEN?

Alıntı:
DiL_RU_BA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet uygun yöntem ve tek çıkış yolum mahkeme ama sonrasını düşününce adım atamıyorum. dedimya müdürüde aynı hocasıda ve iki hoca daha var biri mdürün karısı zaten toplam 4 hoca bunlar aynı ... yani şimdi dersimdekini attırsam o 3ü okulumu bitirrtmezler bana işte bundan korkuyorum ve sesimi çıkartmıyorum e tabi ailemede aman kızım sus kızım it iti ıssırmaz olan sana olur dedikleri düşünülünce...ama iyiki varsınız en azından dinleyip yardım için çabanız bile bana güç veriyor teşekkür ederim iyiki varsınız...
Onları da mahkemeye verirsin. Hiçbir şey yapamazlar. Onların gücü sana yetiyor. Hakimi karşılarında görünce hepsi önünü ilikler, ellerini önlerinde bağlarlar. Hiç endişelenme...

Bizler hakkımızı savunamadığımız için insanlar bu şekilde tepemize biniyorlar. Kendini savunmayı öğreniceksin. Baktın insan gibi konuşarak anlamıyorlar mı seni? Anlatmaya çalışma bir şey. Kendilerini mahkeme salonunda bulunca anlarlar. Sen sonuçta kendinden eminsin ve hakkının yenilmesine izin veriyorsun. Şimdi sesini çıkarmazsan alışkanlık haline getirirsin. Bu hep karşına çıkar. Yani diğerleri de bırakır. Yine bir şey yapamazsın.

Öptüm.