Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-01-2012, 10:16 AM   #184 (permalink)
RimA Vita Perfetto
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

prensessin gerçekten.. beni anladığını düşünüyorum. en azından öyle hissettirdin.
geçecek her şey.. tüm çalkantılarım geçecek. Bu ben değilim sanki ne oluyor bana anlamıyorum. Sanırım bir dosta ihtiyacım var, beni anlayacak dinleyecek... Ve en önemlisi bana hak verecek..
Bu ara özellikle de şu 4 gün benim için çok önemli. asabi ve sinirliyim.
Ayrıca onu kaybetmiş olmanın üzüntüsü beni çok hırçın yaptı.. Hem dostum hem sevgilimdi illa ki üzüldüm ve üzüntümü farklı bir şekilde yaşıyorum.
En yakın arkadaşımı kaybettim onu kaybedince, ve şu çok zor günlerimde yanımda kimse olmayınca daha da asabi haller takınmaya başladım. Telkinleri de dinlemeye devam ediyorum asabiyet biraz da ordan geliyor. Kendimle olan savaşım aylardır devam ediyor bilinçaltım direndikçe üzüleceğim şeyler yapıyorum hep.,
Şu günleri bi atlatsam inş hayırlısıyla..
Çok şükür ki bana destek olan çok sevdiğim bir arkadaşım var forumda.
O bana sorgulama yapmadan güzel güzel konuşuyor. Bana haksız muamelesi yapmıyor ve her daim yanımda olmaya çalışıyor.bSevgili Fazilet sana çok teşekkür ederim.
Sevgili prensesim aynı duyguları sende de hissettim. aynı sıcaklık.. Çok teşekkür ederim.
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla