Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2012, 11:56 PM   #13 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Uykuda Öğrenme Deneyim - 88 Gün -

@müje&müjde

Sevgili müjde fazla ön yargılısın. Sonuçta telkinlerle aynı mantık güzel bir deney. Mesela çocukların uyuduğu bir ortamda bazen birileri bulunur ve konuşurlar direk orada konuşulanlar kaydedilir. O yüzden biri uyurken gidip ona güzel şeyler söylemek telkin gibidir. Hatta bence gibi değil sesli telkindir.

@Lusid O zaman davutby haklı burada bilgiler bilinçaltına kaydedilecek test maddelerini okuyunca çağrışım yoluyla hatırlayacaksın öğrendiklerini. Hadi bakalım faydası olursa ben de tekrarlarımı öyle yaparım. Tuttuğum notları kaydederim mp3 formatında gece okur okur dururum. Aslında daha önce benzer bir şey uygulamayı düşünmüştüm. Ama düşünmeten öte eyleme geçmek önemli. :))

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla