Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2012, 08:38 PM   #9 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: PARA PARA PARA

:) Arkadaşlar neredensiniz, hangi şehirlerdensiniz önce bunu yazın. Sonrasında ortak bişeyler planlayabiliriz. Aramızda fikir telakisi yapar, ortaya güzel sonuçlar çıkarabiliriz.. Ben İstanbul'da okuyorum. Yazları Ankara'ya gidiyorum, ailem orda.. İstanbul olursa işin merkezi, benim açımdan daha iyi olur çünkü zamanımın çoğu burda geçiyor. Onun dışında, web üzerinden yapılan işlemler bakımından; aktif film siteleri oldukça fazla var piyasada, onlar arasında yer edinmemiz çook uzun zaman alır ve ulaşacağımız sonuç da kesin değil, yani ben diyorum ki en azından önümüzü görebileceğimiz bir işe girişelim..

İnternet mağazacılığı bana yakın geldi, araştırdım biraz ve bu konuda yorum yapanlar-tecrübeliler istisaslaşmış mağazacılığı tavsiye ediyorlar. Yani mesela onlarca, yüzlerce ürün birarada değil de, mesela sadece spor aletleri satan bi online mağaza.. Ya da, sadece bilgisayar malzemeleri satan bi online mağaza. Onun dışında da fikirlere açığım, sizler de söyleyin araştırın.. Sonuçta bundan hepimiz faydalanacağız
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla