Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2012, 10:56 AM   #15 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yardım istiyorum artık lütfen!!!!!

Alıntı:
fnddrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatıma hep asla dısardan belli olmayan, görünürde efendi ve harika bir ilişki yaşayacağımı sandıgım erkekleri çekiyor ama çok büyük hayal kırıklıgı yaşayacagım garip şeyler öğrendikten hemen sonra bitiriyorum yada bitiriyor ....belki başkalarının cımbızla bulamadıklarını ben bilmeden çekiyorum...ve o kadar yorgun ve caresizimki artık...çekirdek inancımın ne oldugunu bulamıyorum kendim...param da yok, belki dogru zamanda ve dogru kişi olan bir melek bana ulaşır diye kendimi burada buldum...hayatım boyunca dua edicem meleğime...biri bana yardım etsin lütfen....sevgiler herkese
Sizin hikayelerinizi okuyunca 3-4 yıl önceki hallerim geliyor aklıma şimdi ki farkındalığımla bakıyorum tabi ve bana önemsiz görünüyor sakın yanlış anlamayın asla küçümsüyor değilim aksine çok iyi anlıyorum sizler de bu yolları geçip ardınıza baktığınızda benim gibi hissedeceksiniz emin olabilirsiniz.. Bu benzer deneyimleri kendine çekme ve kısır döngü kuruntularını ben iş hayatımla ilgili yaşadım bi işe giriyorum 3 gün sonra kapıdışarı :) yine iş arıyorum ama bi yandan da diyorum ki işte bulucam iş ama ne olacak oda 3 gün sürecek ve işe giriyorum tahmin edebileceğiniz gibi oda 3 gün sürüyor çoğunlukla sebep bile yok çok can sıkıcı ve zorlayıcı bir süreçti o zamanlar rezonans, bilinçaltı, çekim yasası, matrix gibi temel yasaların hiç birini bilmiyorum tabi bi durum yaşıyor sonra korkular geliştiriyorsunuz bu korkular yeni deneyimler oluşturuyor çünkü rezonans yasası gereği başka türlü olamaz zaten korkularla besleyip oluşturduğunuz yeni deneyimler tecrübeye dönüşüyor işte o noktada da kısır döngüye düştüm diye başlıyorsunuz kendiniz de bir eksik aramaya ben korkunç derece de acıyordum kendime çünkü sevilmeye ve beğenilmeye asla layık olmadığımı düşünüyordum takdir edilmez sevilmez asla istenmez bi insan olduğum sonucunu çıkarmıştım sanırım psikolojimi tahmin edebilirsiniz, içine düştüğümüz her zorlayıcı durum bizim gelişmemiz için sebep aslında şimdi geçmişe baktığımda iyiki o süreçlerden geçtim diyorum öyle çok şey öğrendim ki bu farkındalık o aşamalardan geçmenin sonucu yani bir nevi sorun olmazsa gelişme de olamaz. Şu meşhur televizyoncunun meşhur laf'ı var ya hani "acı var mı acı?" acı olmadan değişim de olmaz - olamaz bi şey sizi rahatsız etmeli ki değişim ardından gelebilsin o yüzden sorunları büyütmeyin onlar sizi büyütecek önemli adımlar aslında, tabi farkına varıp kabul edebilirseniz, kabul en önemli iyileşme belirtisi çok kısa süre önce bir kere daha mutlulukla bunu deneyimledim ben. Ben gelişmek istedim evren bilgisini ve tecrübesini cömertçe paylaşan insanları birer birer çıkardı karşıma Atakan bey,Abdullah bey ve Özlem hanım ve daha pek çokları değişmeyi istemek çok istemek ve asla vazgeçmemek lazım çünkü çok zor olmasa da sabır isteyen uzun bir süreç bu.

Eğer benzer insanları çekiyor ve benzer bir sonla hayatınızdan çıkmalarını deneyimliyorsanız bunun sizden kaynaklandığını kabul edin mutlaka temel de bir inanç var bu ilk deneyimi çekti sonra siz o deneyim üzerine duygular yüklediniz ve inanca dönüşürdünüz o ilk deneyimi yaşatan inancınızı bulmak için çekirdek inanç çalışması size derin bir nefes aldırır hiç o kadar derin bir nefes almamış gibi hissedersiniz inanın sonrasında her istediğiniz de Atakan bey de Abdullah bey de yanınızda olmayı her sorunuza yanıt vermeyi sürdürüyor ama eğer yaptıramamam diyorsanız o zaman size meditasyon önerebilirim nefesinizi ve düşüncelerinizi izleyin mutlaka size getirecekler o baskın inancınızı büyük ihtimalle çocukluktan gelen bir anınızla yüzleşeceksiniz meditasyonlarınızdan birinde, bağ kesme meditasyonu çok işe yarıyor eskiden ilişkiniz olan insanları affetmiyor olmanız enerjilerinin size yapışmasına sebep oluyordur buradada bağkesme meditasyonu gerçekten çok işe yarıyor.. Normal bir meditasyon ritueli ile başlayıp eskiden ilişkiniz olan partnerinizi davet edin gözleriniz kapalı olsun tam yüzünü görün ikinizin arasında eterik bağlar olduğunu imajine edin elinize bir makas alın ve bu bağları tek tek kesin bazen makastan başka bir şey kullanmakta gerekebiliyor ben hocamın eşliğinde yapmıştım bi kere anneannemin bende değersizlik duygusu oluşturduğunu görmüş ve onunla bağ kesme çalışması yapmıştık meditasyona başladık benim anneannemle bağlarım o kadar kalındı ki makas asla kesemezdi balta kullanmıştık mesela ama inanılmaz rahatlatan yükünüzü atmanızı sağlayan bir çalışmadır. Tüm bağları kesin yüzünün aldığı değişmi görün onu affedin ve gönderin gittiğini tamamen kaybolduğunu görün affetmek ve yollamak sizi çok rahatlatacak. Sabırlı olun çalışmalarınızı sürdürün göreceksiniz düzelmeler başlayacak ve lütfen kendinize çok yüklenmeyin kendiniz için söylediğiniz her söz realite olarak karşılık bulur unutmayın iyileri ve olumluları seçip konuşma dilinize geçirin zamanla bilinçaltınız buna inanmaya ve uygulamaya başlayacak, uzun mutlu ve sağlıklı ilişkiler deneyimlemenizi seçiyorum..
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla