Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-06-2007, 01:27 AM   #29 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up

bakmayın siteye giremediğime ben burdayım,veeeee hayatımda ilk defa iki saat boyunca sigara içmeyi unuttum..bu benim için muhteşem bir şey, çünkü ben o mereti farkında olmadan yakarım,elim kendiliğinden gider/di..başım biraz dumanlandı düşüncelerim falan uçuşmaya başladı..yaptığım işe konsantre olamayınca..ne oluo yaa..sigara içmemişim..hemen yakmadım. gavur inadım tuttu..gittim bahçede güllerle abuk subuk konuştum..ama hemen yakmadım..çarşamba günü bizim için hayatımızda en mükemmel olay gerçekleşecek,21 gün sonra aynanın karşısına geçip kendimi içtenlikle kutluycam hayatımda hiç yapmadığım şekilde..ve elimi öpücem kadın sen gerçekten muhteşemsin diycem kendime..ben fena gaza geldim..bu köpoğlusu şimdiden mevta..ben çok inatçı bir insanım,nuh dedimmi peygamber demem..bu sefer inadımı kendi hayatımı mükemmelleştirmekten yana kullanıcam..ve hayatta inatçılığım ilk defa güzel bir işe yarıyacak. öncelikle çarşambacılara ve hepinize saygılı sevgiler.