Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2012, 02:32 AM   #6 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Herşeye Özenme,Yalnızlık,Şikayetcilik

Alıntı:
ForeverAlone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten cevabın birazda olsa düşüncemi olumlulaştırdı bilmiyorum ergenlikdeki kişilik çatışmalarının sonucumu anlayamıyorum bıktım bu halimden birgün a diye düşünüyorsam ertesi gün b oluyor mantık yapım olgun ama düşünce olarak sürekli değişiklik yaşanıyor herşeyi düşünüyorum kafam boş kaldıgı an kendi kendine olaylar düşünüp kurguluyor bunların çoğuda bunun yüzünden ne yapacam bilmiyorum

Tiyatro konusuna değinmişken kendimden biraz bahsetmem lazım küçükken ailevi olaylar yüzünden 3 yıl köyde yaşadım dedemlerle oradaki 3 yıldan sonra tekrar Konyaya dönünce uyum sorunu yaşayıp içime kapandım kafa yapım insanlardan 2-3 yıl sonra anlıyordu bişeyleri eski durumum olmasa smdi çoktan bi tiyatro vs gitmeye çalışırdım şimdide istiyorum 15 tatilde bir kaç gün gidip kendimi denemek ama bende aşırı derece sessizlik çekingenlik var yetenek varsa bile ortaya çıkaramam diye korkuyorum telkinler etkisini bir türlü gösteremedi ama hala umutluyum inş
sana sadece bir sorum olacak BASARMAK ISTIYORMUSUN???

eger EVET´se cevabin bence hic birseyden cekinmene gerek yok..

git katil ve göster kendini...

yeter artik bu kadar icine kapaniklik de kendine...

yeter artik hep geri kalma de kendine...

yeter artik hep sikayetlenip sizlanma de kendine..

ben seni görüyorum olmak istedigin yerde sende artik gör ve ona göre yolunu ciz

acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla