Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2012, 07:22 PM   #13 (permalink)
acemisirine
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,794
728 Mesajinıza toplam 2,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemisirine is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Oyun: Kadın Avcılarının Gizli Dünyasına Giriş

duygusallikla bir ilgi ve alakasi yok yazdigimin tamami ile gerceklerle ilgisi vardir.. meslegim geregi ayriyeten bu kliseye sigdirilmis bayanlarla ilgilendigim icin ve onlari bu düsünceye iten belirli erkeklerin ve belirli toplumun soktugu durumdan cikarabilmek icin gösterdigim cabanin verdigi sonuclardir..

Herkes özgüveni olupta hareket edemiyor ve yardima muhtac oldugundan bu sekil düsünenlerin azalmasi gerektigini vurgulamakti..

artik kiralim bu gereksiz ve olumsuz düsünce tarzlarini, fikirlerini ve düsüncelerini diye..

Sükür Allah hic bir zaman bir hayalin icine giripte orada yasayipta kendimi gerceklerden ve yasanmasi gerekenlerden soyutlamadim..

Kendim oldum, kendim olmayi sectim ve bu yönde ve bu yolda zaferlerimi sürdürdüm ve sürdürüyorum..

Sadece siz degil tüm insanlik tecrübelerden geciyor ve yasam boyuncada gececektir..

Her neyse.. Herkesin kendi iradesi vardir ve bu iradesi ile neyi düsünmek istiyorsa ise düsünme hakkina sahiptir..

hepimize sectigimiz yolda basarilar
acemisirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla