Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-01-2012, 01:02 PM   #6 (permalink)
_pretty_
Teğmen

Tesekkür: 196
52 Mesajinıza toplam 237 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_pretty_ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Şimdi Daha İyiyim.

[quote=azraist_24;815439]Sevgili Pretty ,

Telkinlere ara vermek zorunda kalmana uzuldum ama belki bunda da vardir bir hayir ve oyle olmasi gerekiyordu... O yuzden buna uzulmemeni diliyorum. Sonucta sen kendin icin en dogru karari verebilecek yasta ve olgunluktasin ve daha dun baslamana ragmen etkilerinin farkindasin o yuzden devammmmm....

Is degistirmen hakkinda ise eger mutlu degilsen ve calismak zorundaysan sevdigin bir isi yapmak icin adim atmani tavsiye ederi, isten ayrilma ama en azindan diledigin is kriterlerine uyan bir is arayisina girebilirsin, bu arada da bos zamanlarinda hobi olarak fotograf cekmeyi surdurebilirsin... Seni mutlu ettigini farkederek yaparsan bu hobi olmaktan cikip senin isin halini alir zaten:) yeter ki sen umudunu yitirme...

Hersey sen istedigin surece yaninda unutma , hayatini sen yonlendiriyorsun, secimler senin ozgur iradenin sonucu o yuzden kendini sev ve vermis oldugun secimlerden zevk al.... Bu bakis acisini yakalamak icin arkadaslarimin tavsiye ettikleri gibi sadece telkinlere yonelerek degil de meditasyon, eft + olumlamalari da birlikte kullanirsan en azindan etki suresini kalici ve daha kisa surede hissebilir hale getirebilirsin diye dusunuyorum....

Hersey gonlunce olsun arkadasim, unutma umutsuzluk, yapacaklarinin onundeki perdedir, sadece o perdeyi aralamaktir tum olay ve sen bunu basarabilirsin..

Sevgiyle Kal...
[/quote

Çok Teşekkür ederim Azraist, Elimden geldiğince daha mutlu ve pozitif olmaya çalışıyorum.Umarım herşey daha iyi olcak.Tavsiyelerini uygulayacağım.Sevgiler