Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-01-2012, 05:05 PM   #175 (permalink)
Sole
Teğmen

Tesekkür: 53
71 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sole is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

Alıntı:
RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendimi harika hissediyorum. her şey düzeldi..
zaten geçici bir durumdu.. güzel ve pozitif rima olmaya dönüyorum.. herkesi ve her şeyi çok seviyorum..
iyi ki varız.. iyi ki güzel duygular var.
Ayrıca burdan sevgilimden de özür diliyorum. herkesin önünde .. özür dilerim seni çok üzdüm. bana 3 ay 4 gündür sabrediyor olman beni çok mutlu ediyor. inş bir ömür benimle olursun.
ihmal ettiğim arkadaşlarımdan da özür diliyorum. bundan sonra söz veriyorum sizinle daha çok ilgileneceğim..
Sevgili Rima, yukaridaki yazini okuyunca kendimi hatirladim. Benim de zaman zaman oyle oldugum, dusundugum oluyor fakat su son yazdiklarin sevindirici : )
Aslinda zor donemlerin hepsi gecici. Biz bunlari bildigimiz halde yine uzulmeye devam ederiz. Zorluklar hayatimizin bir parcasi onlarin hayatimizda oldugunu ve olacagini bilmeliyiz.
Ama biz her zorlugun ustesinden gelebilmeyi seciyoruz :))
Onemli olan guzel gunlerin gelecegini bilmek, umut etmek ve INANmak..

Bu mutlulukla devam etmen dilegiyle

Basaranlar once inandilar sonra yaptilar. Basaramayanlar ise once yapip sonra inanmayi denediler.
Ben mutlu ve basarili olmayi seciyorum...
Sole isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla