Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-09-2008, 03:13 PM   #6 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: ingilizce telkin cd'si

Alıntı:
btlcm Nickli Üyeden Alıntı
Atakan Beyin hazırladığı ingilizce öğrenme cd'si olanınız var mı? ben de sipariş edicem ama aklıma takılan sorulara cvp bulmadan sipariş vermek istemiyorum.
şimdi ben bu cd ile kelimemi ezberlicem?
bu kelimeler hangi seviyede?
kaç kelime?
gene geceleri uyurken mi dinlicem?
ne kadar sürede etki eder?
üds ve kpds için alıcam işe yarar mı?
lütfen en kısa zamanda cvp verin kasım da sınavım var. kasıma yetişmez ise marta yetişsin bari bu sene bu sınavı geçmem lazım.
Merhaba btlcm;
Ben dediğiniz telkini dinlemedim ama etkili olacağını düşünüyorum,sanırım ingilizce'de en çok rastlanan 2.500 kelime varmış(içeriğini incelemedim yanıltmış olmayım) http://rapidshare.com/files/89566349/2500Dictionary.rar buradan ingilizce'de en çok kullanılan 2.500 kelimeyi inceleyebilirsin...
Onun haricinde üds,kpds,yds,toefl,els,Ielts vb. sınavlarda mutlaka işine yarar super
Ben dinlemediğim için tam etkisi süresini bilmiyorum ama zamanın varsa en azından 1 ay kadar dinlemeni buna ek olarak ingilizce kitap okumanı ve en önemlisi ingilizce şarkıları(ingilizce sözleri ile birlikte)dinlemeni öneririm,bunlar maksimum etki sağlar diye tahmin ediyorum

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla