Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-12-2011, 11:29 AM   #1652 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: matrix'e hükmedin

son deneyim yağmurla ilgiliydi cuma günü bardaktan boşanırcasına bi yağmur yağıyor şemsiyem yok ve sabah artist gibi incecik giyinip çıkmışım :) yağmur duracağa benzemiyor işten çıkmaya 20 dakika filan var ofisin camında iki nokta yaptım yağmursuz bi gün işten çıkıyorum rahatça arabama ulaşıyorum (otopark uzak çünkü otobüsle gidip gelsem daha iyi hatta) yağmursuz bi trafikte araç kullanıyorum eve gidiyorum park ediyorum arabamı ve içeri giriyorum ben eve girdikten 5 dakika sonra yağmur başlıyor bitirdim bıraktım bilin bakalım ne oldu? :)))) geçekten inanırsanız iyi bi imgeleme yapabilirseniz ve sonra yaptım ama olmazki demezseniz gerçekten çalışıyor her niyet ve durumda :) o gün olmayabilirdi yağmur yağabilir ben ıslanabilirdim evet, zaten en kötüsü buydu biliyordum bunu o yüzden ya tutarsa diyip bıraktım sonra ıslanmadan evime gittim deneyinn hemenn küçük şeylerle başlayın sonra yöntem oturacak istediğiniz herşeye uygulamaya başlarsınız :))
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla