Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-2011, 11:54 PM   #292 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: İçindeki Devi Uyandır Kitabından Alıntılar

Herkese tavsiye ediyorum evet. :)) hala tavsiye ediyorum. Her konuda yazmış bir adam Ahthony Robbins ve bilgisini sınırsız paylaşmayı seviyor hissine kapılıyorum okurken. Uzuuuun uzuuuun anlatıyor çünkü ve anlatırken bir sürü de örnek veriyor. Gerçek hayattan verdiği örnekler anlamamı kolaylaştırıyor. Bir de uygulama yaptırıyor. İşte en güzel yanı o. Yapmadan geçmeyin bu uygulamaları. Kendiniz için yapın.

Bir de hala aklımda değişim sözlükçesi oluşturalım kendimize burda forumda. Açıcam o başlığı ne zamandır aklımda. İhmal mi ettim. Olabilir. :)

He kaybolup gitmesinden korkuyor muyum o başlığın? Evet. (Hayır bu konuyla karşılaşak kadar cesurum, korkmak mı mümkün değil. o ben değilim.)

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla