Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-2011, 01:48 PM   #4 (permalink)
yaseminist
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Standart Cevap: 2012 Yılbaşı çekilişi yok mu?

Yılbaşı çekilişi neden yorucu olsun ki önceki senelerde yapılıyordu, o zaman yapılabiliyorsa şimdi de pek ala yapılabilir bence.

Doğru ben de arada girip yorum yazmadan çıkıyorum ama belki de senelerdir bu konularla ilgilendiğim için burada çok da farklı bir konu görmediğim için yorum yazma gereği duymuyorum açıkçası..

"mesela sen hangi holding baskanının oturupta çalışanların kullandığı facebook sayfasını ziyaret ettiğini gördün :)"

demişsin ama bizim konumuz kişisel gelişim ile ilgili yani bir holding başkanı ile, kişisel gelişim uzmanını karşılaştırmak doğru değil bence çünkü facebook'ta tam da dediğin gibi gerçekten Türkiye çapında daha ünlü kişisel gelişim uzmanlarının bizzat kendisini takip edenlere yardımcı olduğuna şahsen tanık oluyorum. Yani insan neye çaba harcarsa onu büyütür..
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla