Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-2011, 12:51 PM   #3 (permalink)
Janer
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 2012 Yılbaşı çekilişi yok mu?

yılbaşı çekilişi çok yorucu olur bence ..

çünkü çekilişi yapacaksın da .. onlara çıkan şeyleri yollayacaksın da :D .. yollamadan yapılması gereken şeyler var falan.. uzun işler ..

çok özen gerekli ..

eskisi gibi hareketli değil .. evet .. ama bu olmayacak anlamına gelmez .. demekki eskiler alacağını almış .. şimdi yeni jenerasyon var .. onlarda istediğini alana kadar burada kalır sonra gider büyük bir ihtimalle ..

hem bu aralar sınavlar olsun başka şeyler olsun çok yoğun zamanlar .. sen eskilerden kimse yok diyorsun .. bu mesajından önce en son ne zaman yazdın . ?

arada sırada herkes giriyor .. eskilere bak .. son giriş zamanları yakın zamanlar sadece konusmuyorlar ..

ben arada girip profil mesajlarını okuyorum .. buradalar ama yorum konu vs. o tür şeylerle uğraşmıyorlar ..

bu arada atakan bey ve özlem hanım eskiden buradalardı çünkü o zamanlar bu tür şeyler yayılmamıştı .. eskiden daha çok ilgilenebiliyorlardı .. ama şimdi ağ genişledi .. sürekli yeni şeyler yeni projeler var ..

mesela sen hangi holding baskanının oturupta çalışanların kullandığı facebook sayfasını ziyaret ettiğini gördün :)

neyse uzun lafın kısası eski haline döndürmek isteyenlerin daha fazla çabası gerekiyor ..

daha aktif ve daha yorumcul bir tutum sergilerlerse eskisinden iyi de olur .. iyi günLeR ;)