Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-12-2011, 09:12 PM   #59 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuşa yaklaşma sürecimi izlediğim günlüğüm

merhaba günlük..uzun bir aradan sonra tekrar merhaba

son zamanlarda şifalı taşlara ve çakra konularına daha çok ilgi duyar oldum...bir haftadır pembe kuvars ve oniks taşının kolye ucunu almıştım onları kullanıyorum..gerçekten ilaç gibi geldiler...içimde bi türlü kapanmayan bir sevgi boşluğu vardı ve bunu ancak hayatıma bir aşk gelirse kapanacağını düşünüyordum 1 hafta öncesine kadar...ama şimdi aşkı bi kenara bırak..kendimi sevilmiş ve onaylanmış hissetmem için arkadaşlarımdan iltifat beklemeye bile ihtiyaç duymuyorum...gerçekten çok güzel bir his....sanki hayatımda birisi varmış gibi kendimi yeni aşık olmuş yeni bir ilişkiye başlamış gibi hissediyorum...tek başına olduğum yerlerde bile sanki sürekli yanımda bana eşlik eden birisi varmış gibi his yaşıyorum...sanırım bunun sebebi kendimle barışmış olmam olabilir...bu taşları kullanmamın sonucunda auramda daha önce bulunmayan yeşil renge sahip oldum...aurama bütün çakra renklerini taşımak yerleştirmek istiyorum böylece dengeyi ve huzuru bulacağıma inanıyorum....bunun için diğer çakralara hitap eden başka şifalı taşlar da edineceğim....

bugün dışarı çıkarken mahallemizin yapısını hiçe sayarak dilediğim şekilde giyindim...çok da rahat gezindim...kim bakıyor diye tereddüt içinde olmadım...istediğini giyebilmek ve dışarıda rahatça gezinmek de çok güzel bir hismiş...hayatımda belki ilk kez yaşadım bunu....insan sevgi enerjisine doyduğu zaman pek çok şeye aldırmaz oluyor demekki

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla