Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-12-2011, 08:21 PM   #87 (permalink)
pinky9
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: "Şu anda neredeyim ve nerede olmak istiyorum?

merto bey bu sayfayı açtığınız için çok teşekkürler:) bende minik hedeflerle başlıyorum.
Öncelikle kendimi güzel hissetmek için kilo vrmem gerek ( çok kilo sorunum yok ama daha fit bi fizik için), bunun için de şöyle bir hedef belirledim uygun mudur?

[I]Aralık ayının sonuna kadar 48 kiloya kadar inmek,belimi ve bacaklarımı orantılı şekilde inceltmek,yanaklarımı da daha sıkı bir hale getirmek,sımsıkı fit bir vücuda sahip olmak istiyorum ( istiyorum demeyin diyolardı,cümlenin eylemini nasıl kurabilirim bilemedim tam olarak?

Kilo vermek istememin sebebi:kendimi iyi hissetmek,böylece insanlardan iltifatlar almak,onlara güzel gözükmek istiyorum.Bunu etrafımda yapan insanlar var.

Bunun için ilk adımım,istikrarlı bir şekilde her gün yürüyüşlerime ve bölge odaklı pilateslerime devam etmek,tibet yogasına devam etmek. Vaktim az olsa bile en azından 20 dakikalık pilates yapmak.
2.adım sağlıklı beslenmek,akşamları abur cubur yememek,şeker ve tuzdan uzak durmak.
3.adım iseee bunlara istikrarlı bi şekilde devam etmek.

En büyük engel okuldan gelince yorgun olmak ve derslerim nedeniyle zamanım olmaması. Ama zamanı yenebilirim. Nası yapacağımı bilemesem de:)

Başka hedeflerim de var ama yılbaşına kadar şimdilik bunu gerçekleştirmek istiyorum.Şuanda 50-52 kg civarıyım

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla