Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-12-2011, 09:58 PM   #4 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Foruma kaydolduktan sonra o kayıp iki yılda neler oldu?

Hakkatten neler oldu ya? O kadar silik ki aslında dönüp geçmişe baktığımda. Eskiden geçmişe o kadar çok değer verirdim ki hiçbir şey unutmazdım. Bugün benim için iyi bir öğretmen olabilir ancak geçmiş. Bugünüm daha değerli. Benim için kayıp olan o iki yıl boyunca okumaya devam ettim(şükürler olsun). Kayıp olarak görmüyorum aslında sadece o an hazır değildim bu bilgi deryası için. Öyle düşünüyorum. Bu süre zarfında farkındalıklarımı arttırdım. Artık yavaş yavaş kontrolü ele almaya yaklaşıyordum. Egonun anlamını keşfettim. Bu süre zarfında benim için yaşanan en güzel gelişme egonun konuşmalarını yakalayabilmem oldu. Yakaladığım zaman değiştirebilirdim. Benim için olumlu olduğunu sanıp da olumsuz çalışmasına engel olabilirdim. Egomun olumsuz konuşmalarını susturmanın en kolay çözümü ise yeniden telkin dinlemek oldu.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla