Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-06-2007, 07:14 PM   #27 (permalink)
gokmen goker
Teğmen

Tesekkür: 0
15 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gokmen goker is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Sigarayi birakmayi istemekten vazgecmeyin - Don't give up giving up

merhaba.. gercekten yazmis olduklarina katilmamak mumkun degil.. sakin evde oturup oylece sigarayi birakmaya calismayin, onceki hayatinizdan tek eksilen sigara, ve onu tetikleyen cay kahve vs.. krizler en fazla 5-10 dk suruyor.. cok defa denedim, cok iyi biliyorum.. her defasinda beni alt etti belki ama alt edecek yollari tukenmekte sigaranin.. bu carsamba deneme gunumuz degil, sahiden birakma gunumuz.. yeniden baslarim bi kac gun birakayimda dusuncesiyle hareket etmek zaten basariyi reddetmek oluyor.. her defasında bu şekilde hareket edenler varsa, bunu her hafta bir kac gun gerceklestirebilirler ( oneri ) bugun aldigim paketi yarina da kullancam ve kendime aldigim son paket olcak bu.. baskalarina sigara alcam mutlaka ilerde ve icimde onlar adina bi huzun olsa da kendi adima gercekten cok mutlu olcam alirken sigarayi.. dusunsenize, sigara almak icin markete gonderdiginiz 7-8 yasindaki cocuklariniz, tanidiklarinizla eşit duruma gelceksiniz.. ayricalikli hissedecem kendimi.. onlar kadar saglikli olabilcem.. sabah istedigim saatte uyanabilcem dinc bi sekilde. odama sinen o igrenc koku olmayacak.. cildim cabucak yaslanmayacak hatta genclesecek yeniden, dilimdeki tat tomurcuklari yenilenecek, tukruk salgim artacak, yediklerim ve ictiklerimin gercek tadina varacam.. inanin sabah uyandiginizda pencereyi araladiginizda disaridan icinize dolan o ilk nefesin ne kadar farkli oldugunu en dikkatsiz insan dahi algilayacak.. SÜPERRRRR YAAAAAAAAA !!! diyecek.. ve yeniden doyasiya son nefesmiscesine en derinene kadar havayi icine cekecek.. bizim yeni sigaramiz iste bu olacak.. temiz hava.. yaaa ben hazirimmm arkilerr.. carsambaya az kaldi demiyorum aksine cok varr.. simdi mi biraksam diyorumm.. bu içmekte olduklarimi icmek istemiyorummmm.. nefret ediyorum agzimdaki tattannnn.. igrenc biseyyaaa.. ıyyyyy.. cabuk gecsin su bi gun.. sizlerle yola cikmak guzel olcak.. ben basaracammm kesdinlikle.. gerisini siz dusunun.. ( super bi ödülüm var belirttigim sure boyunca hic ama hic içmeyene...) esen kalin arkadaslar.. :))
gokmen goker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla