Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-12-2011, 04:05 PM   #3 (permalink)
minnettar
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road
Standart Cevap: SADECE TELKİNİ KULLANANLAR...

Alıntı:
Master50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hiç yok mu ?
Merhabalar;
Ben alanlardanım.... düzenli olarak da 3 ay kadar dinledim, ilk günler sabahları uyandığımda kendi hissedebileceğim bazı uzamalar bacaklarımda ve kollarımda oluştu.Sonra telkinin içeriğini merak ettim ve okudum.. Orada bilinçaltımıza yapmakla ilgili söz verilen bazı kavramlar vardı.Mesela her akşam, hücreleri ve diğer organlarımla konuşmak ve teşekkür etmek ,hergün spor yapmak gibi v.s. ben bunları yapamadığım için sanırım bunun olamayacağını düşündüm ve sonra bu uzama hissiyatlarımda bitti. Birde sanki daha çok mevcut durumdan da yani boyumdan da memnunmuşum ilgili telkinleri fazla buldum sanırım.Belki bendeki hissiyatlar başlangıçtaki uzamak değilde mevcut boyundan memnun olmak hissiydi diye düşünmeye başladım... Yani ben uzamak konusunda bilinçaltıma daha net komutlar telkinler veren bir beklenti içine girdim ve bu telkinin işe yaramayacağına inandım sanırım ve dolayısıyla da öyle yaşadım.Ama uzun zamandır da takip ediyorum ,telkinle boyum uzadı diyen de olmadı. Yakın zamanda Atakan bey, boy uzatma telkinini ayrıca satış yapan bir adres daha oluşturmuş ama oradaki kullanıcı yorumları çok yetersiz geldi. Eğer site yönetimi bu işin gerçekten işe yaradığını düşünüyorsa bu konuda yardıma ihtiyacı olanları daha çok bilgilendirmeli diye düşünüyorum.Haa belki sen bu duruma çok inanırsan başarılı olabilirsin ama çoğumuz gibi inandırılmaya ihtiyacın var sanırım.
Saygılar
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla