Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2011, 09:57 AM   #4 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Toplantı Stresi

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Berilce,

Bu etkilerin tamami su an bende de mevcut henuz 3 ay olmasina ragmen kendimi her gecen gun daha olumlu, daha sabirli ve daha relax farkediyorum, tabi meditasyonlarin, olumlamalarin ve iccel konusmalarin bundaki etkisini yadsiyamam.

Her arkadasimiz da da bu etkilerin az ya da cok olacagini dusunuyorum ama keske senin gibi herkes ne hissettigini ve kendindeki degisimleri burada paylasabilse ve yeni arkadaslarimiza yol gosterebilse...

Hep mutlu Kalman Dilegiyle

Arzu...
Teşekkürler Arkadaşım, Tabi bende olumlamanın, meditasyonun faydalarını biliyorum ve ben bunları da uyguluyorum, ama sanırım bilinç uyanıkken yine de bir direnç oluyor demek ki, çünkü bilinçaltına giden telkinler bu kadar etkili olabiliyor. Fakat şunu da ifade edeyim, tamam telkinlerin ben yararını gördüm ama kendimi yetiştirmek için başka alanlarda da uğraşıyorum, bunu şu yüzden söylüyorum, bazı arkadaşların buradaki paylaşımlarını okuyorum bazen, yaşamda bir tek şeye bağlanmak, bir tek şeyden çok fazla beklentiye girmek doğru mu acaba? Telkinlerden başka yapacak şeyler de var, aslında bu yaşamın her alanı için var galiba!...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla